Tovább alakítja keretét a Budafoki MTE a 2026/27-es szezon előtt. A klub bejelentette, hogy Horgosi Donát a következő idényben is a csapatot erősíti, emellett három új játékos érkezéséről is hírt adott.
A védő Horgosi Donát szerződést hosszabbított a budafokiakkal, így továbbra is a Promontor utcában folytatja pályafutását.
A Budafoki MTE három új labdarúgót is szerződtetett. A balszélső Vankó Imre, a támadó középpályás Nagy-Kolozsvári Dániel, valamint a védekező középpályás Kispál Tamás csatlakozott a Lázok János vezette együtteshez.
A budafokiak a 2026/27-es idényben az NB III-ban szerepelnek majd, és a mostani bejelentések is azt mutatják, hogy a klub már javában építi keretét az új szezon kihívásaira.
Forrás: Budafoki MTE
Be the first to comment