2026.06.27.

Együttműködési megállapodást kötött a Zalaegerszeg és a Nagykanizsa

A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre az NB1-ben szereplő Zalaegerszegi TE és a Merkantil Bank Liga NB2-be frissen feljutó FC Nagykanizsa között. A megállapodás létrejöttéről pénteken számolt be mind a két zalai klub. [tovább]

Kövess a Facebookon