Szerbiából érkezett jobboldali szélsővédő a Szegedhez

A 2002-ben Topolyán született labdarúgó szülővárosában kezdte pályafutását, majd a Partizan Belgrád utánpótlásában is szerepelt, mielőtt visszatért volna nevelőegyesületéhez. Magyarországra 2021 nyarán érkezett, amikor a Ferencváros szerződtette.

Cubra az FTC tartalékcsapatában összesen 63 NB III-as mérkőzésen lépett pályára. Ezt követően a bolgár Litex Lovech játékosa lett, majd visszatért Szerbiába, ahol a Napredak és kölcsönben a Trayal együttesében futballozott.

A 24 éves játékos elsősorban a védelem jobb oldalán bevethető, de a középpálya jobb szélén is képes szerepelni.

– Nagyon örülök, hogy ennek a klubnak a tagja lehetek. Nagyon kedvesen fogadtak, már az első pillanatban az a benyomásom alakult ki, hogy ez egy nagyszerű közösség, ahol magas színvonalú munka folyik. Kiváló a hangulat és nagy célokat tűztünk ki magunk elé. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni minden edzésen és mérkőzésen, hogy megháláljam a belém vetett bizalmat, és a csapattal minél jobb eredményeket érjünk el – nyilatkozta a szegediek új szerzeménye.

Forrás/fotó: https://www.szeged-grosicsakademia.hu/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.