Bárkász Sándor: „Mindenkinek el kell fogadnia, hogy fizikailag sem játékosokat, sem edzőket, sem klubvezetőket nem félemlíthetnek meg”
Bárkász Sándor, a Békéscsaba 1912 Előre tulajdonosa nyilatkozott a www.beol.hu weboldalnak. Elmondta, hogy a kiesést követően egyértelmű céljuk az NB2-be való visszajutás, amelyet megkönnyít majd, hogy a csapat ugyanakkora forrásból gazdálkodhat majd, mint a másodosztályban. [tovább]