Ismét öt gólt hozott a Rapid és a DVSC összecsapása, de most már jóval szorosabb arányban

Az osztrák Rapid Wien ellen lépett pályára a DVSC szombaton felkészülési mérkőzésen. A Debrecen tavaly az EKL-selejtezőkben is találkozott az osztrákokkal, Bécsben 0-0-t ért el, hazai pályán viszont 5-0-ra kikapott.

A 8. percben szereztek vezetést az osztrákok, Beljo közelről talált a kapuba (1-0). A 21. percben Domingues passzából Romanchuk egyenlített, majd a 60. percben sokadik helyzetéből fordított a Debrecen, Dzsudzsák talált be. A Rapid gyorsan kapcsolt, a 69. percben Bischoff egyenlített, majd a 101. percben Dursun 17 méterről talált be.

Rapid Wien 3-2 DVSC (Beljo 8', Bischoff 69', Dursun 101', ill.: Romanchuk 21', Dzsudzsák 60')

kép: DVSC

DVSC: Megyeri – Stojkovic, Lagator, Romanchuk, Ferenczi – Ojediran, Szuhodovszki – Szécsi, Dzsudzsák, Domingues – Bárány. Csereként pályára lépett: Engedi, Manrique, Kohut, Senaga, Szűcs, Polozsij, Hornyák, Shaghoyan, Vajda