Budafok: újabb négy játékost jelentettek be

A védő Horgosi Donát szerződést hosszabbított a budafokiakkal, így továbbra is a Promontor utcában folytatja pályafutását.

A Budafoki MTE három új labdarúgót is szerződtetett. A balszélső Vankó Imre, a támadó középpályás Nagy-Kolozsvári Dániel, valamint a védekező középpályás Kispál Tamás csatlakozott a Lázok János vezette együtteshez.

A budafokiak a 2026/27-es idényben az NB III-ban szerepelnek majd, és a mostani bejelentések is azt mutatják, hogy a klub már javában építi keretét az új szezon kihívásaira.

Forrás: Budafoki MTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.