
Az alábbi kezdő tizeneggyel lép pályára a Ferencváros a fehérorosz Dinamo ellen:
Kostic – Ott, Frajtovic, Zágonyi, Túróczy – Kovács, Fenyvesi, Czellér – Nagy Va., Nagy Vi., Garcia

Az alábbi kezdő tizeneggyel lép pályára a Ferencváros a fehérorosz Dinamo ellen:
Kostic – Ott, Frajtovic, Zágonyi, Túróczy – Kovács, Fenyvesi, Czellér – Nagy Va., Nagy Vi., Garcia
Könnyed győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Ferencváros. Az Astra elleni halasztásnak köszönhetően első bajnoki mérkőzését játszotta a Fradi tavasszal. A címvédő az első percektől kezdve dominált, a gólra azonban fél órát kellett várni, mikor [tovább]
Alessia Garcia korábban már egy éven keresztül erősítette a Ferencvárost. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Copyright © hunfoci.hu
Be the first to comment