MOL Magyar Kupa: A 123. percben öngóllal jutott tovább a Kisvárda – ESMTK – KISVÁRDA MASTER GOOD 0–1 (0–0, 0–0, 0–0)

MOL MAGYAR KUPA: NYOLCADDÖNTŐ

ESMTK – KISVÁRDA MASTER GOOD 0–1 (0–0, 0–0, 0–0) – hosszabbítás után

ESMTK Stadion, 500 néző, v.: Hanyecz B. (Horváth Z., Rózsa D.)

ESMTK: Jeszenszky – Molnár R., Túri D., Lipcsei Á., Márton D. – Slezák, Ferkel (Lucz, 56.) – Molnár J. (Kovács D., 67.), Soós B. (Boda J., 96.), Molnár T. – Wirth (Sükösd, 104.). Vezetőedző: Turi Zoltán

KISVÁRDA: Petkovics – Hej (Karabeljov, a szünetben), D. Kovacic, Széles, Alic (Leoni, a hosszabbítás előtt) – Melnik, Ötvös (Czérna, 82.) – Szpaszics, Lucas (Makowski, 58.), Vida K. (Camaj, 58.) – Ilievszki (Mesanovic, 59.). Vezetőedző: Török László

Gólszerző: Molnár T. (öngól, 0–1) a 123. percben

A gól története

123. perc: Kovacic hozta fel a labdát középen, majd jobbra passzolt Makowskihoz, aki élesen lőtt középre, a Mesanovic elől menteni igyekvő Molnár Tamás pedig a saját kapujába gurított. Öngól, 0–1.

Török László: „A hazai csapat igazolta, hogy nagyon szervezetten védekezik, és ebből próbált támadásokat vezetni, olykor nem is veszélytelenül. A hétvégi formánkból annyit sikerült átmentenünk, hogy rengeteg helyzetet kidolgoztunk, de azokat ki is hagytuk. Tipikusan az a kupamérkőzés volt, amikor egy meccsre akár kétosztálynyi különbéget is el lehet időszakonként tüntetni a lelkesedéssel, de örülünk a továbbjutásnak, és teljesítettünk egy újabb feladatot. Nem mentség, de a csúszós pálya alaposan megnehezítette a dolgunkat, nemcsak a mienket, hiszen láthattuk, az ellenfél játékosai, sőt a játékvezető is megküzdött olykor a pálya talajával. Elismerés illeti a hazaiakat, amiért ennyire megnehezítették a dolgunkat.”