Felkészülési mérkőzések (2022/2023 tél)

Felkészülési mérkőzések. Ebben a rovatban igyekszünk összegyűjteni az NB1-es, NB2-es, NB3-as csapatok edzőmeccseinek időpontjait és eredményeit.


2022.12.17. (szombat)

12:00 óra Budapest Honvéd – Lokomotiv Zagreb 0-0


2022.12.21. (szerda)

12:00 óra Mezőkövesd Zsóry FC – FTC 0-0


2022.12.22. (csütörtök)

13:00 óra Budapest Honvéd – NK Varazdin 1-2


2022.12.30. (péntek)

Újpest – DVSC 0-1


2023.01.03. (kedd)

13:00 Kecskeméti TE – Békéscsaba 1912 Előre 4-2


2023.01.05. (csütörtök)

13:00 Mezőkövesd Zsóry FC – 1. FC Kaiserslautern (német 2. osztály) 2-1


2023.01.06. (péntek)

12:00 Békéscsaba 1912 Előre – Békéscsaba 1912 Előre II. 3-0

13:00 Kecskeméti TE – Magdeburg (Német II. oszt.) 1-4

13:30 Újpest FC – Sakaryaspor (Török II. oszt.) 1-1

DVSC – Bodrumspor /ELMARAD/


2023.01.07. (szombat)

11:00 Eger SE – MTK II. 1-2

12:00 Mosonmagyaróvár – FC Nagykanizsa 2-1

12:00 Kolorcity Kazincbarcika – Dorog 3-0

12:00 Mezőkövesd Zsóry FC – FC Voluntari (román 1. osztály) 1-2

12:00 PMFC – Kaposvári Rákóczi 0-2

13:00 Szentlőrinc – HR-Rent Kozármisleny 2-2

13:00 Soroksár SC – Hódmezővásárhely 1-0

13:00 NK Osijek/Eszék (Horvát I. oszt.) – Honvéd 1-2

13:00 ETO FC – Mikuláš/Liptószentmiklós FC (szlovák I. osztály) 4-0

Balatonfüredi FC – FC Zirc 9-1


2023.01.08. (vasárnap)

12:00 Mezőkövesd Zsóry FC – Pendikspor (Török II. osztály) 1-2

12:00 MTK – Borussia Dortmund U23 Helyszín: Törökország 0-6


2023.01.10. (kedd)

Kecskemét – Rapid Bucarest (Román I. oszt.) 1-3

13:00 ZTE FC – Hartberg (Ausztria) 2-1

14:00 Újpest FC – FC Slask Wroclaw (Lengyel I. oszt.) 1-1

14:00 Vasas FC – Neftci Baku (Azeri I. oszt.) 1-1

15:00 DVSC – Universitatea Cluj (Román I. oszt.) 0-4

16:00 Kecskemét – Universitatea Craiova (Román I. oszt.) 1-3


2023.01.11. (szerda)

12:00 III. KER. TVE – Budafok 0-2

13:00 FC Dabas – MOL Videoton II. 0-3

13:00 Kolorcity Kazincbarcika – Nyíregyháza 0-2

13:00 Bicskei TC – Siófok 0-2

13:00 Soroksár SC – HR-Rent Kozármisleny 1-3

13:00 PAKSI FC – Jagiellonia Bialystok (Lengyel I. oszt.) 1-2

13:30 BVSC – Dorogi FC 1-2

14:00 Gyirmót – ETO 1-1

15:00 FTC – Augsburg (Német I. oszt.) 2-0

15:00 Puskás Akadémia – BSC Young Boys (Svájci) 0-3

15:30 MOL Fehérvár FC – Hajduk Split (Horvát I. oszt.) 2-3

17:30 Eger SE – Hidasnémeti VSC 4-1

18:00 PMFC – Majos 6-0

19:00 Pénzügyőr SE – THSE-Szabadkikötő 7-1

Mezőkövesd Zsóry FC – Legia Warszawa (Lengyel I. osztály) 0-0


2023.01.12. (csütörtök)

Mezőkövesd Zsóry FC – Sumqayit FK (Azeri I. osztály) ELMARADT


2023.01.13. (péntek)

11:30 VFL Bochum (Német) – DVTK 0-3

13:00 Vidi II. – Siófok 1-3

13:00 Honvéd – Rijeka (Horvát I. oszt.) 1-1

13:00 ZTE FC – Gyirmót FC Győr 4-2

13:30 Újpest FC – FK Spartak Subotica (Szerb I. oszt.) 3-1

Kecskeméti TE – Teplice (Cseh I. oszt.) 3-2

MTK – Magdeburg (Német II. oszt.) 2-4

16:00 Honvéd – Rijeka (Horvát I. oszt.) 0-2


2023.01.14. (szombat)

10:00 DEAC – Újfehértó 2-0

10:30 Szombathelyi Haladás – FC Nagykanizsa 3-2

10:30 Mosonmagyaróvár – Raca 2-1

11:00 Békéscsaba 1912 Előre – Hódmezővásárhelyi FC 1-3

11:00 Pénzügyőr SE – ESMTK (Kőér utca) 1-2

11:00 FC Dabas – Zsámbék 3-1

11:00 Szolnok – Körösladány MSK 2-0

11:00 IKARUS Maroshegy – Komárom VSE 0-3

11:00 Ajka – Veszprém 1-0

11:00 BVSC – Budaörs 4-1

11:00 Bicskei TC – Monor 2-2

11:00 Hajdúszoboszló – Sényő 2-2

11:00 ETO FC – Komárom 0-0

11:00 Vecsés – Vasas II. 4-1

11:00 Putnok FC – DVTK II. 3-1

12:00 Kolorcity Kazincbarcika – Trebisov (Szlovák) 3-0

12:00 Iváncsa – Szekszárd 6-2

12:00 Teskánd – PTE PEAC 0-1

12:00 Vel’Ké Ludience – Dorogi FC (Perbál) 1-6

12:00 Szentlőrinc – PMFC 1-0

12:00 DAC 1904 – Soroksár SC 1-1

13:00 FC Hatvan – Kelen SC 0-1

13:00 MOL Fehérvár FC – NK Osijek (Horvát 1. oszt.) 0-1

13:00 Nyíregyháza – FC Kosice (Szlovákiai) 1-1

13:00 Vasas FC – Budejovice (Cseh) 3-2

13:00 PAKSI FC – FK Vojvodina (Szerb I. oszt.) 1-2

13:00 DVSC – Hannover (Német II. oszt.) 2-1

13:00 Kisvárda – Stal Mielec (Lengyel) 3-2

13:00 Eger SE – Aqvital FC Csákvár 1-2

13:30 Szombathelyi Haladás – Csornai SE 6-1

13:30 Kaposvári Rákóczi – Budafoki MTE 0-1

14:00 MTK – PFC Kapaz 0-1

14:00 Wiener Viktória (Ausztria) – Győri ETO II. 1-1

16:00 Vasas FC – FK Novi Pazar (Szerb) 1-1

Gyirmót FC Győr II. – Balatonfüredi FC 0-3

Jászberényi FC – Bánk Dalnoki LA ELMARADT!!!

Dunaújváros – HR-Rent Kozármisleny (Pálhalma) ELMARADT!!!

Puskás Akadémia II – MÁV Előre FC Főnix 5-0

Szabadkikötő – Cegléd 0-3


2023.01.15. (vasárnap)

15:00 DVSC – Neftchi Fergana (Üzbég I. oszt.) 0-0

15:00 FTC – Piast Gliwice (Lengyel I. oszt.) 0-1

15:00 Puskás Akadémia – Karlsruher SC 1-0

Szeged – Mladost (Szerb) 2-0

Napredak (Szerb) – Tiszakécske 2-0


2023.01.16. (hétfő)

15:00 FK Jablonec (Cseh) – DVTK 1-0

Hradec Kralove (Cseh) – Kisvárda 3-0

Plzen (Cseh) – FTC 0-0


2023.01.17. (kedd)

11:00 ZTE FC – NK Nafta Lendva 3-2

11:00 Honvéd – FK Kolubara (Szerb I. oszt.) 1-0

12:00 Michalovce – Kolorcity Kazincbarcika 3-0

13:00 SKN St. Pölten (Osztrák) – Szombathelyi Haladás 0-1

13:00 Vasas FC – Austria Wien (Osztrák I. oszt.) 1-3

13:00 ZTE FC – Ruzomberok (Szlovák) 1-0

13:00 Honvéd – Javor Ivanjica (Szerb I. oszt.) 1-4

13:30 Prishtina (Koszovói) – Siófok 2-1

14:00 Kisvárda – FK Radnicski (Szerb) 2-1

14:00 PAKSI FC – RFC Union Luxemburg (Luxemburgi I. oszt.) 0-0

14:00 Vasas FC – Banik Ostrava (Cseh I. oszt.) 1-0

18:30 Gyöngyösi AK – Eger SE 0-3

Szeged – FK Zira (Azeri) 3-1


2023.01.18. (szerda)

11:00 BVSC – Csákvár 1-0

11:00 Mosonmagyaróvár – Komarno (Szlovák) 2-0

11:30 Vélez C.F. – DVTK 3-2

13:00 Vidi II. – Veszprém 0-2

13:00 Dunaújváros – III. KER. TVE 3-2

13:00 Paksi FC II. – Kaposvári Rákóczi 0-3

14:00 FC Hatvan – Monor 0-4

15:00 Budafok – Slovacko (Cseh) 1-0

15:30 Luckenwalde (Német) – Tiszakécske /ELMARADT/

15:30 MOL Fehérvár FC – NK Domzale  (Szlovén I. oszt.) 3-0

17:00 Mór – Tatabánya 2-3

17:00 Nyíregyháza – Sényő-Carnifex FC 6-0

17:00 Pécsi MFC – Szekszárdi UFC ELMARADT

17:00 Tarpa SC – Karcagi SE ELMARADT

18:00 Békéscsaba 1912 Előre II. – Körösladány MSK 2-2

18:00 Komárom VSE – Koroncó 4-3

18:00 Csornai SE – Illés Akadémia (U19) 4-5

18:00 PMFC U19 – Majosi SE 0-1

18:00 Balatonfüredi FC – Főnix (Tihany) 4-0

19:00 Pénzügyőr SE – Bicskei TC (Kőér utca) 2-1

19:30 Bánk Dalnoki Akadémia – Csepel TC

Kelen – Jászberény 3-1

Cegléd – Kelen 1-0

Cegléd – Jászberényi FC 0-0

Hódmezővásárhelyi FC -Szegedi VSE 2-3


2023.01.19. (csütörtök)

9:00 DVSC – Slask Wroclaw (Lengyel) 1-3

13:30 Eger SE – Eger SE II. 2-0

14:00 DVSC – Topolya (Szerb I. oszt.) 1-1

15:00 Aarhus GF (Dán) – DVTK 1-1

15:00 Puskás Akadémia – FK Jablonec 0-1

15:30 MOL Fehérvár FC – Radnicki Belgrád  (Szerb II. oszt.) 1-1


2023.01.20. (péntek)

13:30 Kisvárda – Sigma Olomuc (Cseh) 2-2

Békéscsaba 1912 Előre – DVSC II. 1-1


2023.01.21. (szombat)

10:00 Szeged II. – Körösladány MSK 0-2

Körösladány MSK – Hódmezővásárhelyi FC 1–2

Hódmezővásárhelyi FC – Szeged II. 1-1 (Hármas körmérkőzés)

10:00 DEAC – Tiszaújváros 1-1

10:00 Érdi VSE – Monor 1-3

11:00 FC Nagykanizsa – Lendva 3-1

11:00 PTE PEAC – PMFC U19 2-1

11:00 BVSC – ESMTK (Szőnyi út) 0-2

11:00 FC Dabas – Vasas FC II 1-2

11:00 Gyöngyösi AK – FC Hatvan

11:00 Budaörs – Kelen SC 0-3

12:00 Tatabánya – Iváncsa 1-2

11:00 Dunaföldvár – Majosi SE /ELMARADT/

11:00 Bicskei TC – Dunaújváros /ELMARADT/

11:00 Komárom VSE – Kapuvár 5-1

11:00 Fluminense Samorin – Mosonmagyaróvár 2-0

11:00 Hajdúszoboszló – Cegléd 2-0

11:00 Zsámbék – Főnix /ELMARADT/

11:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba II. 2-0

11:00 Pilisi LK-Legenda Sport – BKV Előre 0-4

11:00 Facultas Tiszafüredi VSE – Karcag 1-2

11:00 Kecskeméti TE – Csákvár 1-3

11:00 Mohács – PAKSI FC II. 2-1

11:00 Vecsés – Jászberényi FC 3-1

11:00 Veszprém – Balatonfüred 4-2

11:00 Tarpa SC – Sényő-Carnifex FC 3-5

11:00 PAKSI FC – PMFC 0-3

12:00 Csornai SE – Király

12:30 Teskánd KSE – SV Mühlgraben 9-0

13:00 Eger SE – Bánk-Dalnoki LA 2-0

13:00 Szombathelyi Haladás – MFK Ruzomberok 2-2

13:00 Szentlőrinc – NK BSK Buelo Brdo 2-1

13:00 Honvéd II. – Kaposvár 2-3

13:00 Paks – HR-Rent Kozármisleny 3-0

13:00 ETO FC – MSK Zilina 1-2

13:00 Kecskeméti TE – Moravce-Vrable (Szlovák I. osztály) 1-0

FC Tiszaújváros – Hidasnémeti 1-1

14:30 MTK vegyes – Putnok FC 2-4

14:30 Újpest FC – Podbrezová (Szlovák I. oszt.) 1-1

15:30 Graficar Beograd (Szerb) – Siófok 0-0

16:00 Vidi II. – Szekszárd

Puskás II. – Abda 4-1


2023.01.22. (vasárnap)

11:00 Mezőkövesd Zsóry FC – Nyíregyháza 6-2

13:00 Mezőkövesd Zsóry FC – Kolorcity Kazincbarcika 1-1

13:00 Soroksár SC – Békéscsaba 1912 Előre 1-1

13:00 FC Ajka – Dorogi FC 2-1


2023.01.25. (szerda)

11:00 BVSC – FC Dabas 3-1

11:00 FTC II. – Vidi II.

11:00 Tatabánya – Gyirmót II. 3-3

11:00 Újpest II. – Bicskei TC 2-3

11:00 III. KER. TVE – Iváncsa 1-1

12:00 MTK II. – Hajduk Split U19 Helyszín: Nagykanizsa

13:00 Füzesgyarmati SK – Nagykárolyi VSK (Román, III. oszt.) 2-0

13:00 FC Kosice/Kassa (Szlovákia) – DVTK 0-2

13:00 Nyíregyháza II  – Eger SE 0-0

13:00 Kaposvári Rákóczi FC – Illés Akadémia U19 3-1

14:00 III. KER. TVE – Dunaföldvár 2-3

16:00 Szekszárdi UFC – Paksi FC II. 1-1

17:00 Ceglédi VSE – FC Hatvan 2-0

17:00 Hajdúszoboszló – Karcag 0-0

18:00 Békéscsaba 1912 Előre II. – Békéscsaba 1912 Előre U19

18:00 Komárom VSE – Lipót 1-0

18:00 Csornai SE – Koroncó 5-1

18:00 Hódmezővásárhely – Tiszasziget 6-1

19:00 Pénzügyőr SE – Bánk-Dalnoki Akadémia 0-1

DVSC II. – Putnok FC 1-0

18:00 Facultas Tiszafüredi VSE – Tiszaföldvár 4-4

Gesztely FC – Sényő-Carnifex FC 1–3

17:00 Jászberényi FC – Kecskemét II. 1-5

19:00 Pilisi LK – Monor SE 1-1

Ikarus Maroshegy – Balatonfüredi FC ELMARADT

ZTE – Nafta 1-2

Vasas II. – REAC 1-1


2023.01.26. (csütörtök)

19:00 BEH-Szent István – BKV Előre 0-11


2023.01.27. (péntek)

17:00 Eger SE – Füleki TC 5-2

18.00 Teskánd KSE – Illés Akadémia U19 2-2


2023.01.28. (szombat)

10:00 Békéscsaba II. – Körösladány MSK 4-1

10:00 DEAC – Karcag 1-1

10:00 SC Sopron – Csornai SE /ELMARADT/

10:00 Nyíregyháza Spartacus FC II. – Sényő-Carnife FC 0-1

10:00 FTC II. – Pénzügyőr SE 1-2

10:30 Jászberényi FC – Gyöngyös 3-1

11:00 Érdi VSE – FC Dabas 1-0

11:00 Füzesgyarmati SK – Végegyházi SE 3-0

11:00 III. KER. TVE – ESMTK 1-2

11:00 Bicskei TC – Iváncsa 2-3

11:00 Budaörs – Vasas II. 2-1

11:00 Szekszárdi UFC – Majosi SE 0-1

11:00 Vidi II. – Főnix-Gold FC

11:00 Tatabánya – MTK II. 3-1

11:00 BVSC – Jánoshalmi FC 4-1

11:00 PTE PEAC – Mohács 5-1

11:00 Kecskeméti TE II. – Dunaföldvár

11:00 Facultas Tiszafüredi VSE – Szolnoki MÁV 1-3

11:00 Puskás Akadémia II. – PAKSI FC II. 2-1

12:00 AQUA-GENERAL Hajdúszoboszló – Monor SE 0-0

12:00 Cegléd – Zsámbék 0-2

12:00 Király SE – Practical VLS Veszprém 2-3

13:00 ZTE FC II. – Komárom VSE

13:00 FC Hatvan – Nagyölved (Szlovákia III. oszt.) 4-0

13:00 Rapid Wien II. – Honvéd II. Helyszín: Bécs

13:00 Tarpa SC – Putnok FC 1-4

13:00 Kaposvári Rákóczi FC – Varasd 1-2

13:30 FC Nagykanizsa – Dombóvár 14-0

13:30 UTE II – Termálfürdő FC Tiszaújváros 1-0

14:00 Ikarus BSE – Balatonfüredi FC 0-2

14:30 DVTK II – Termálfürdő FC Tiszaújváros 0-3

Mór – Abda 2-3


2023.01.31. (kedd)

18:30 FC Nagykanizsa – Semjénháza 4-0


2023.02.01. (szerda)

11:00 FTC II. – BKV Előre 1-0

13:00 Budaörs – Szekszárdi UFC 6-0

13:00 Kaposvári Rákóczi FC – NK Nafta Lendava (szlovén II.) 1-0

14:00 FC Hatvan – Bánk-Dalnoki Akadémia 0-1

18:00 Végegyházi SE – Körösladány MSK (Gyula) 2-6

18:00 Csornai SE – Celldömölk 11-1

18:00 Bonyhád – PAKSI FC II. 3-3

19:00 Teskánd KSE – Király SE 2-1

Balatonfüredi FC – Tihanyi FC /ELMARADT/

Orosházi MTK – Hódmezővásárhely 0-6

Füzesabony – Facultas Tiszafüredi VSE 1-3 


2023.02.03. (péntek)

11:00 Újpest FC II. – Monor SE 2-5


2023.02.04. (szombat)

10:00 Honvéd II. – III. KER. TVE 1-2

10:30 Hódmezővásárhelyi FC – Szarvasi FC /ELMARADT/

11:00 Békéscsaba 1912 Előre II – Nagyváradi AC 5-1

11:00 ESMTK – FC Hatvan 3-2

11:00 Komárom VSE – Abda SC 8-3

11:00 Tatabánya – Kecskéd 3-0

13:00 Tatabánya – Soproni FAC 9-0

11:00 FTC II. – Bicskei TC 0-1

11:00 PTE PEAC – Nagyatád 5-0

11:00 Zsámbék – Dunavarsány 4-3

11:00 Karcag – DVSC II. 2-1

11:00 Facultas Tiszafüredi VSE – Gyöngyös 6-2

11:00 Gyirmót II. – Balatonfüred 2-0

11:30 DEAC – Szatmárnémeti 2-0

11:30 Dunaújváros – Budaörs /ELMARADT/

13:00 Móri SE – Szekszárdi UFC 0-3

13:00 Teskánd KSE – ZTE II (Helyszín: Zalaegerszeg)

16:00 Csorna – Nádszeg (Szlovákia) 8-2


2023.02.05. (vasárnap)

10:30 Hajdúszoboszló – DASE 2-1

11:00 Vidi II. – Veszprém 0-0

11:00 Kecskeméti TE II. – Körösladány MSK 1-6

11:00 Csepel TC – Vasas II. 1-1

11:00 Ceglédi VSE – BKV Előre 3-1

11:00 FC Nagykanizsa – Kapronca (horvát 3. oszt.) 3-0

12:00 FC Tiszaújváros – Cigánd 5-0

13:00 Pénzügyőr SE – MTK II. 1-1

13:00 BVSC – Érdi VSE 2-1

13:00 Kaposvári Rákóczi FC – Paksi FC II. 2-2

13:00 Putnok FC – Sényő FC 4-1

14:00 Jánoshalmi FC – Füzesgyarmati SK 2-4

14:00 Szolnoki MÁV FC – Eger SE 0-2

14:00 Dombóvár – Majos /ELMARADT/

14:00 FC Dabas – Jászberény FC 0-0


2023.02.08. (szerda)

18:00 Zsámbék – Vasas U19