Megőrizte veretlenségét a BVSC és a Szentlőrinc egymás ellen

A BVSC döntetlennel avatta fel óbudai albérletét a Szentlőrinc ellen, mivel saját stadionjába felújítások miatt csak októberben térhetnek vissza.

A baranyaiak a 13. percben szerezték meg a vezetést, egy jobbról érkező szöglet után Szekszárdi lőtt kapásból a hálóba (0-1). Ugyan a félidőben még betalált a BVSC, de Tóth-Gábor lesről talált be, így maradt a 0-1. A zuglóiak a 49. percben szintén jobb oldali szöglet után egyenlítettek, Vinícius csúsztatott a kapuba. A hazaiaknál Benkő-Bíró helyzetét védte a meccs hajrájában Gyurján, míg a másik oldalon Papp lőtt fölé, így pontosztozkodással ez a két csapat maradt csak veretlen az NB II-ben, a Szentlőrinc ráadásul vezeti is a bajnokságot.

BVSC 1-1 Szentlőrinc (Vinícius 49′, ill.: Szekszárdi 13′)

BVSC: Erdélyi B. – Benkő-Bíró, Vinícius, Hesz, Király Á. – Májer G. (Kovács D., 66.), Szilágyi M. (Kocsis B., a szünetben), Hidi P. – Nwachukwu (Bacsa P., 66.), Zamostny (Batai T., 66.), Pekár L. (Nemes M., 78.). Vezetőedző: Csábi József

Szentlőrinc: Gyurján – Szekszárdi T., Szekszárdi M., Dinnyés O., Papp Cs. – Kesztyűs M., Rab (Kiss-Szemán, 89.) – Hajdú R. (Bíró D., 61.), Medgyesi M. (Bőle, 61.), Nagy R. – Tóth-Gábor (Novák Zs., 61.). Vezetőedző: Waltner Róbert