Évet értékeltek Győrben. Az ETO-nak talán az elmúlt évek legjobb átigazolási szezonja volt az idei, de az eredmények tekintetében nincs előrehaladás. Az ETO-sok bizakodnak egy jobb tavaszi szezonban, de még mindezek előtt megtörtént az évértékelője az ETO FC-nek. Beszédet mondott az új klubigazgató, és az akadémia igazgatója is, továbbá elismerésben részesültek az egyes korosztályok legjobbjai. Az év legtöbbet fejlődő játékosának járó díjat az NB2-es csapatban futballozó Tuboly Máté kapta, ahhoz pedig, hogy ezt megérdemelte nem férhet kétség. Év elején még csak 25 ezer euró volt az értéke, mára ez a szám meghétszereződött. Bemutatkozhatott az U19-es válogatottban, az NB2-ben pedig kiosztott egy gólpasszt, a 18 esztendős középpályás.
Related Articles
NB1
Az utolsó három percben fordított a Debrecen, pont nélkül tért haza a Paks
Az OTP Bank Liga 19. fordulójában, egy a végletekig kiélezett mérkőzésen otthon tudta tartani a három pontot a Loki a Paks ellenében. Utóbbi a 92. percig vezetett, de aztán 3 perc alatt megfordította a mérkőzést [tovább]
NB2
„Jól szerepel az MTK, és ez meg is látszik a tabellán” Biben Barnabás nyilatkozott
Videó: MTK Budapest
NB2
A román bajnoktól igazolt védőt az ETO
Fogynak a napok, lassan vége az átigazolási szezonnak. Néhány csapat még mindig aktív, és igyekszik új játékosokat szerződtetni. Az ETO nagyon megerősödött a nyáron, jelenleg is listavezető, és a feljutás fő esélyese. Ennek ellenére a [tovább]