Srdan Blagojevic úgy vélte, hogy az első bekapott gólig jól játszottak, de kaotikussá vált a mérkőzés. Simon Miklós pedig megdicsérte játékosait.
Videók: https://www.youtube.com/@DVTKtv
Srdan Blagojevic úgy vélte, hogy az első bekapott gólig jól játszottak, de kaotikussá vált a mérkőzés. Simon Miklós pedig megdicsérte játékosait.
Videók: https://www.youtube.com/@DVTKtv
ETO – Diósgyőr mérkőzéssel folytatódott múlthét szombat délután a labdarúgó OTP Bank Liga NB1 17. fordulójának programja. A győriek a legutóbbi fordulóban egy elég komoly skalpot húztak be az élmezőnybe tartozó Puskás Akadémia ellen, míg [tovább]
A Puskás Akadémia gól nélküli döntetlent játszott vendégével, a DVTK-val a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában, szombaton. A hazaiak immár öt mérkőzés óta veretlenek, a diósgyőriek pedig négy találkozó óta nyeretlenek az NB I-ben. [tovább]
A miskolci klub hétfőn honlapján jelentette be a 27 éves középpályás szerződtetését, aki 2022 tavaszán fél évig Gyirmóton játszott, az előző szezont pedig Cipruson töltötte a Nea Salamina Famagusta együttesénél.„Annyit megígérhetek, hogy minden mérkőzésen küzdeni [tovább]
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.