Vágó vezérletével nyert az MTK

A második félidő hozta a gólokat az MTK és a DVTK összecsapásán.

Az első félidő viszonylag eseménytelenül zajlott a Sándor Károly Akadémia centerpályájának gyepén, de ezért a második félidő maximálisan kárpótolta a kilátogató nézőket. A játékrész első negyed órája Vágó Fannyról szólt, a csatár első lövése még elkerülte a kaput, az 50. percben azonban Mészáros beadását a kapuba továbbította. Egy óra játék után már 2-0 állt az eredményjelzőn, ismét Vágó szerzett gólt, Farádi-Szabó kiváló passzát tette el a kapus mellett. A 75. percben Zágor véglegesen eldöntötte a három pont sorsát, mikor a egy hosszú indítást lőtt az alsó sarokba. A vendégeknek még szépíteni sikerült, Avery az üres kapuba talált, miután Varga elhagyta azt.