Egy héttel ezelőtt kezdődtek az orvosi vizsgálatok a miskolci csapatnál, ezt követően pedig az erőnléti edzéseken volt a hangsúly. A mai napon azonban már előkerült a labda, és többek között a kapuralövéseket gyakorolták a DVTK játékosai. Szükség is van erre, hiszen 5 nap múlva már barátságos mérkőzésen fogadják a Putnok együttesét. Az előző szezonban 10 gólt szerző Lőrinczy Attila nyilatkozott a DVTK TV-nek a felkészülésről.
Related Articles
NB2
1-1-es döntetlen született a dél-alföldi derbin
A bajnokság 26. fordulójában, a szegediek Békéscsabára látogattak. A két csapat komoly rivalizálása már a múlt században kialakult, és még napjainkban is izgalmas mérkőzéseket játszanak egymással a felek. Így történt ez a mai meccsen is, [tovább]
NB1
Mintegy 60 percig emberelőnyben játszott, mégis kikapott a Fehérvár az Újpest otthonában
A mérkőzés elején nagy nyomást gyakorló Újpest vezetést szerzett a 12. percben. Még az első félidőben, egy erősen vitatható bírói döntést követően emberelőnybe került a vendég Fehérvár FC, viszont a tíz emberrel játszó hazaiak a [tovább]
NB2
Ferencvárosi TC II. – Békéscsaba 1912 Előre 1-1 (Gólösszefoglaló)
Videó: Békéscsaba 1912 Előre