Három gólt lőtt a második félidőben és továbbjutott a Sényő a kupában
Magabiztos győzelemmel lépett a MOL Magyar Kupa következő fordulójába a Sényő FC – ZMB Building, amely 3–0-ra nyert a Silver Tüzép Karancslapujtő otthonában. Az első félidőben hiába próbálkoztak a vendégek, a lelkes hazaiak jól szervezett [tovább]