Pichler Gábor: „A hazai csapat jó ideig megnehezitte dolgunkat” – Marcali VFC – Szentlőrinc 1-5 (MOL Magyar Kupa)

Az első félidőben a hazaiak még tartották a lépést az elmúlt szezonban még NB2-es Szentlőrinccel, de a második 45 percre kiütközött a két csapat közötti különbség, és ez gólokban is megnyilvánult.

Marcali VFC – Szentlőrinc 1-5 (0-1)

Marcali VFC: Képíró – Garai, Laki-Molnár (Péterfi, 75.), Balogh, Varga, Klotz (Bojtor, 75.), Szabó D., Mészáros (Szántó, 71.), Kollár (Kuckó, 71.), Bradics (Kollega, 78.), Czobor. Vezetőedző: Bőzsöny János

Szentlőrinc: Nagy Sz. – Miklós P. (Németh M., a szünetben), Keresztes, Havas, Kiss-Szemán (Cserneczky, 67.) – Kiss K. (Major, 73.), Medgyesi (Kiss M., 78.), Kesztyűs – Ulrich, Szabó Z., Rétyi (Novák, a szünetben). Vezetőedző: Pichler Gábor

Gólszerzők: Laki-Molnár (46. – 11-esből), ill. Ulrich (44., 69.), Szabó D. (53. – öngól), Németh M. (78.), Major (88. – 11-esből)