Négygólos Békéscsaba győzelem Zilah csapata ellen

Békéscsaba 1912 Előre – SCM Zalău 4-0 (3-0)

Játékvezető: Barta Tibor, asszisztensek: Bálint Zoltán, Czene Zoltán

Békéscsaba: Póser Dániel, Bora György, Albert István, Hodonicki Márk, Pusztai András, Farkas Márk, Mikló Roland, Tóth Máté, Komáromi Csongor, Sármány Kristóf, Zádori Krisztián. Cserék: Krnács Richárd, Óvári Balázs, Kuzma Hunor, Kovács Gergő, Zvara Levente, Mihály Bálint, Pintér Norbert, Hulicsár Máté, Ilyés Tamás, Kóródi Nándor, Himics László.
Vezetőedző: Csató Sándor

SCM Zalău: Miron Bogdan, Geană Mario, Pedrag Kascelan, Bobaru Andrei, Cherecheș Alex, Kun Viktor, Zimța Samuel, Culda Sebi, Micle Alex, Pop Sergiu, Nikolic Ștefan. Cserék: Poptean David, Stoica Cătălin, Fărcășan Vlad, Deian Uzelac, Negrean Alex, Molnar David, Meșter Cosmin, Cociș Tudor, Pătraș Artur, Criștea Raoul, Mare Alex.
Vezetőedző: Lupuț Cristian

Gólszerzők: Mikló Roland (6. perc), Tóth Máté (17. és 26. perc), Mihály Bálint (87. perc)

Szombaton Zilah csapata az SCM Zalău volt a Békéscsaba ellenfele. A zilahiak a román harmadosztályban szerepelnek, saját csoportjukat hét pont előnnyel vezetik.

Csató Sándor: Amit elterveztünk erre a hétre, sikerült megvalósítanunk. Nehéz napokon vagyunk túl, ettől függetlenül jó iramú mérkőzést játszottunk. Végig kontroll alatt tartottuk a játékot, szép támadásokat vezettünk és szép gólokat is szereztünk.

A Békéscsaba következő edzőmeccsét február 17-én 11:00 órakor a Karcagi SE ellen fogja játszani.