NB3 Átigazolási hírek (2023/2024 tél)


NB3 Átigazolási hírek

Az „NB3 FOCI” csoport-ban indítottunk egy fórumot az NB3 Átigazoláshírek kapcsán játékos átigazolások, valamint edzőváltások témakörben! Nem zárkózunk el a pletykáktól sem, de ezekben az esetekben jelezzétek azt, ami még nem hivatalos! Az sem baj ha nem szeretnéd az arcodat vagy a nevedet adni az infókhoz, ebben az esetben küldj email-t az hunfoci100@gmail.com  email címre! Ha van infód, akkor ne tartsd Magadban! A bejegyzés folyamatosan frissül!

A téli átigazolási időszak 2024. január 18-től 2024. február 14-ig tart.


BALATONFÜREDI FC

Távozott: Szalai Péter (Csákvár)


BÉKÉSCSABA

Távozott: Rédling Kevin (Dunaújváros), Geiger Norbert Attila (Körösladány), Babinyecz Balázs (Gyula), Máris Dominik, Váradi Ádám, Futó Zsombor (Békéscsaba II.)

Érkezett: Pusztai András (Körösladány), Hulicsár Máté (Monor), Óvári Balázs (ETO Akadémia), Tóth Máté (Szombathely), Kovács Gergő (Szeged II.)


BICSKEI TC

Érkezik: Tischler Patrik (Budafoki MTE), Radnóti Botond (Gödöllő), Beliczky Gergő (Eger), Dulló Martin (Eger)

Távozik: Torkos Máté (Sényő FC Selyem-Ber), Dencinger Norbert (Csákvár)


BKV ELŐRE

Érkezett: Balogh Máté (MTK II.), Soós Dávid Attila (REAC)


BUDAPEST HONVÉD II.

Távozott: Bartha Botond (ESMTK)


BUDAÖRS

Érkezett: Balajti Ádám (Vasas)

Távozott: Berekali Márk (Dunaföldvár), Szabó Martin Dániel (Eger)


CEGLÉDI VSE

Távozott: Klemenc Gergő (Ausztria), Markó Ádám (Monor), Annus Árpád (Szolnok)

Érkezett: Elek Ádám (Cigándról kölcsönben), Csóri László (Dabas)


CIGÁND SE

Érkezik: Gégény Zénó (Sárospataki TC kölcsönből vissza), Hunyadi Bence (Sárospataki TC kölcsönből vissza), Juhász Martin (Sárospataki TC kölcsönből vissza), Poór László (Sárospataki TC kölcsönből vissza), Szegedi Bence (Sárospataki TC kölcsönből vissza), Elek Ádám (FACULTAS Tiszafüredi VSE kölcsönből vissza), Erdei András (Sényő FC Selyem-Ber)

Távozik: Katona György (Kállósemjéni SE), Talián László (Sényő FC Selyem-Ber), Tomola Patrik, Szabó Kornél (Putnok), Králik Mihály (Mándok VSE), Oravecz Zénó (Sárospataki TC kölcsönből vissza, majd onnan Mándok VSE), Elek Ádám (Ceglédre kölcsönben)


CSORNAI SE

Érkezett: Szalka Máté (Sopron), Szabó Bence (Komárom), Ásványi Balázs (Lipót), Szőke Máté (DAC), Vízler László (Puskás Akadémia), Kovács Péter (Gyirmót II.)

Távozók: Ficsór Dávid, Veres Milán (Börcs), Kelemen Márk (Mezőörs) Kerékgyártó Dávid (Mezőörs), Füleki Márk, Papp Richárd és Visy Bálint (Ausztria), Domján Donát (Vitnyéd), Csikai Gergő (Fertőszentmiklos)


DABAS

Távozott: Erhardt Dominik (Komárom), Csóri László (Ceglédi VSE), Kristóf Márk Patrik (Karcag), Földes Milán (CSO-KI Sport), Zsigmond Benedek (Komárom), Fritz Attila (visszavonult)

Érkezett: Földeák Levente (Fehérvár II.), Jancsó Csaba (Gárdony), Knolmár Milán (Monor), Kócsa Tamás Gergely (Bánk), Kovács Kristóf (Vasas II.)


DEAC

Érkezett: Tóth Dániel (Hódmezővásárhely)

Távozott: Bidzilya Anton (Tiszaújváros)


DUNAFÖLDVÁR

Távozik: Kun László (Sopron), Károly Bálint (Mohács), Pleszkán Tibor (Hódmezővásárhely)

Érkezett: Berekali Márk (Budaörs), Keresztes Barna (Majos), Kövesdi Peter (Gárdony)


DUNAÚJVÁROS

Érkezett: Rédling Kevin (Békéscsaba), Jakab Dávid, Kis Balázs (Karcag)


EGER

Érkezett: Barta Donát (Mezőkövesd utánpótlás), Sós Máté (Budafok), Gyurkó Máté (Kazincbarcika), Oláh Balázs (Miskolci VSC), Szabó Martin Dániel (Budaörs), Diehány Bence (Mezőkeresztes)

Távozott: Kovács Dávid (Putnok), Jónyer Kristóf (Füzesgyarmat), Schmidt  Ákos (Füzesgyarmat), Beliczky Gergő (Bicskei TC), Vajda Ákos (Füzesabony), Jacsó Dávid (Salgótarján), Dulló Martin (Bicske), Papp Kristóf (Érd)


ESMTK

Érkezett: Nagy Barnabás (Pénzügyőr), Bencze Antal (Kazincbarcika), Bartha Botond (Honvéd), Kovács Dominik (Gyöngyös)

Távozott: Molnár János (Gyirmót), Helmich Pál (Kecskeméti TE), Papp Dániel (Fővárosi Vzművek SK), Tóth Alexander Máriusz (Issimo SE), Sztaroszta Dávid


ETO AKADÉMIA

Távozott: Óvári Balázs (Békéscsaba)


ÉRDI VSE

Érkezett: Kertai Dániel (Kelen SC), Papp Kristóf (Eger)

Távozott: Fülöp Noel, Pál Szabolcs, Kürti Zsolt, Csoma-László Bence


FEHÉRVÁR II.

Távozott: Földeák Levente (Dabas)


FÜZESGYARMATI SK

Érkezett: Schmidt Ákos (Eger), Jónyer Kristóf (Eger)

Távozott: Csaplár Bence (Békési FC), Kiss Péter (Miskolci VSC), Marozsán Dominik, Mezei Balázs, Virág Tamás, Kabály Márk


GÁRDONY

Távozott: Borsi Bence, Kövesdi Péter (Dunaföldvár), Jancsó Csaba (Dabas)


GYIRMÓT II.

Távozott: Kovács Péter (Csorna)


GYÖNGYÖSI AK

Távozott: Krán Attila, Bezzegh Olivér, Kovács Dominik (ESMTK), Móga Bendegúz László

Érkezett: Patócs Richárd (Hajdúböszörmény)


HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

Érkezett: Pleszkán Tibor (Dunaföldvár), Busa Bence Zoltán (Szolnok)

Távozott: Juhász Jónás (Orosháza), Dobronoky Viktor (Mórahalom), Tóth Dániel (DEAC), Ondrejó Tamás, Vladul Stefan


IVÁNCSA KSE

Távozott: Farkas Norbert


KARCAGI SE

Távozott: Gránicz Patrik (Tiszafüred), Kis Balázs (Dunaújváros), Aranyos Mózes, Antic Dimitrije (Tiszafüred), Kis Balázs

Érkezett: Losontin Gergő (Mezőkövesd), Vajda Cristofer (Tisza­újváros), Caba Gabriel (Mára­marossziget), Csala Tibor (Marosvásárhely), Grósz Erik (Szászrégeni Avântul), Asztalos Richárd (Székelyudvarhely), Vona Ferenc (Törökszentmiklós), Kristóf Márk Patrik (Dabas)


KECSKEMÉTI TE II.

Érkezett: Zoltán Rafael (Paksi FC II.)


KELEN SC

Távozik: Kertai Dániel (Érdi VSE)

Érkezett: Bebők Milán (Biatorbágy), Bach Botond (Veszprém)


KOMÁROM VSE

Távozott: Szabó Bence (Csorna)

Érkezett: Zsigmond Benedek (Dabas), Erhardt Dominik (Dabas), Berzsenyi Kevin (Ajka), Koch Levente (Puskás Akadémia II.), Tifán-Péter Bence (Mosonmagyaróvár)


KÖRÖSLADÁNYI MSK

Távozott: Jakab Gábor (Szarvas), Pusztai András (Békéscsaba), Kisari Tibor (Kisújszállás), Jánovszki László, Jakab Gábor (Szarvas)

Érkezett: Geiger Norbert Attila (Békéscsaba)


MAJOSI SE

Távozott: Keczeli Krisztián, Rituper Roland, Bonnyai Márk, Keresztes Barna (Dunaföldvár), Jerkovic Marko, Genzler Gellért (Újpest FC)


MARTFŰI LSE

Távozott: Csúri Dájmond, Amir Reza

Érkezett: Vincze Patrik (Szajol),  Kóródi Dávid (Törökszentmiklós), Balla Zalán (Jánoshida)


MOHÁCS

Távozott: Farkas Máté

Érkezett: Károly Bálint (Dunaföldvár)


MONOR

Távozik: Kávai Dominik, Rajnai György, Kovács Dominik, Erdélyi Botond, Hulicsár Máté (Békéscsaba), Knolmár Milán (Dabas)

Érkezett: Markó Ádám (Cegléd)


NAGYKANIZSA

Érkezett: Winkler András (Tiszakécske), Zsemlye Balázs, Major Ernő (Fülek)

Távozott: Szinay Bendegúz, Kálmán Szilárd, Fehér Barnabás


PAKSI FC II.

Távozott: Zoltán Rafael (Kecskeméti TE II.)


PEAC

Érkezett: Lódri Gergő (Dombóvár)


PÉNZÜGYŐR SE

Távozik: Biró Ákos (SZAC), Varga Örs, Nagy Barnabás (ESMTK), Puskás Bence (Dunaharaszti)


PUSKÁS AKADÉMIA II.

Távozott: Dusinszki Szabolcs (Kölcsönben Csákvárra került), Koch Levente (Komárom), Perczel András (Csákvár), Vízler László (Csorna)


PUTNOK

Távozott: Bökönyi Adrián (Tiszaújváros)

Érkezett: Korbély Kristóf (Mosonmagyaróvár), Kovács Dávid (Eger), Szabó Kornél (Cigánd)


REAC

Távozik: Szalay Alex (SBTC), Skripek Dávid (Tiszaújváros), Soós Dávid Attila (BKV)


SBTC

Távozik: Bajor Tamás, Bogdán Rajmond, Sz. Varga Máté 

Érkezik: Szalay Alex (REAC), Jacsó Dávid (Eger)


SC SOPRON

Érkezik: Maka Alex (Ausztria), Kun László (Dunaföldvár)

Távozik: Bokán Zsolt, Honfi Benedek (Ausztria), Kenesei Soma, Kerekes Krisztián, Németh Ede, Rátkai Zsolt (Ausztria), Szalka Máté (Csorna), Csonka Bálint


SÉNYŐ FC SELYEM-BER

Érkezik: Talián László (Cigánd SE), Torkos Máté (Bicskei TC)

Távozik: Kovács Ádám (Mátészalkai MTK), Erdei András (Cigánd SE), Krizsanovszki Ádám (Austria Juice-Vásárosnamény), Sárosi Norbert (?)


SZEGED II.

Távozott: Heidrich Bence (Mórahalom), Pióker Tibor (Mórahalom), Kovács Gergő (Békéscsaba)


SZEKSZÁRDI UFC

Távozik: Ádám Levente


SZENTLŐRINC

Távozók: Ulrich Dániel, Rétyi Róbert (Szombathelyi Haladás), Nagy Szilveszter, Pataki Bence (Nyíregyháza Spartacus FC)

Érkezett: Pataki Bence (Nyíregyházáról kölcsönben)


SZOLNOK

Távozott: Busa Bence Zoltán (Hódmezővásárhely)

Érkezett: Annus Árpád (Cegléd)


TATABÁNYA

Érkezett: Dala Samu (Budafok), Buna Gábor (ETO)

Távozott: Hajas Attila, Márton Tibor


TISZAFÜREDI VSE

Érkezett: Gránicz Patrik (Karcag), Aranyos Mózes (Karcag), Antic Dimitrije (Karcag), Hujbert Botond (Karcag), Ujvári Zsombor (DEAC), Pataki Viktor (Füzesabony), Bertók Márk (Nyíregyházáról kölcsönben), Kovalecz Soma (Nyíregyházáról kölcsönben), Czimer-Nyitrai Ádám (Nyíregyházáról kölcsönben)

Távozott: Oláh Norbert (Füzesabony), Dankó Nándor, Elek Ádám (kölcsönből vissza Cigándra, majd onnan ismét kölcsönbe Ceglédre), Fülöp Krisztián, Nagy Dominik (Csenger)


TISZAÚJVÁROS

Érkezett: Cseh Norbert (Nyíregyháza), Skripek Dávid (REAC), Hrabina Alex, Bökönyi Adrián (Putnok), Bencsik Dávid (Mezőkeresztes), Bidzilya Anton (DEAC)

Távozott: Vajda Cristofer (Karcag), Oláh Benjámin (Nyíregyháza kölcsönből vissza), Erős Tibor, Garda Dominik, Herceg Péter


VASAS FC II.

Távozott: Forgó Milán (kölcsönbe FC Ajka)


VESZPRÉM

Távozott: Bach Botond (Kelen), Udvardi Ádám


III. KER. TVE

Érkezett: Kamarás György, Hegyi Péter (Soroksár), Szalka Dominik (Mosonmagyaróvár)

Távozik: Borbély Bence (Soroksár SC), Kósa Marcell (Kozármisleny), Lapu Andor