Felkészülési mérkőzés: Jászberényi FC – Gyöngyös 3-1 (1-0)

Ahogyan arról már beszámoltunk a rossz gazdasági helyzet miatt a Jászberényi FC gyakorlatilag teljes kezdőcsapata távozott vezetőedzőstül. Zajlik az új együttes kialakítása, a mostani eredmény mindenesetre biztató lehet a jászberényiek számára.

Jászberényi FC – Gyöngyös 3-1 (1-0)

Műfüves pálya, vezette: Pikó Attila

Jászberényi FC: Ecsegi – Fekete K., Balla, Palcsó, Gattyán – Donkó, Nagy – Muhari, Kurunczi, Lukovszky – Varga. Vezetőedző: Besenyi Gábor.

A II. félidőben pályára lépett: Sándor, Petró, Lakatos, Panyi, Kiss, Bori, Szabó

Gyöngyös: Tóth B. – Oravecz, Vernyik, Forgó, Szilágyi – Nagy-György – Szabó T., Márkus – Szabó V., Lekli, Szentannai. Vezetőedző: Majzik Zoltán.

A II. félidőben pályára lépett: Babarcsik, Ludányi, Timon, Dudás, Béla

17. perc: Muhari jobb oldali beadását Varga László 5 méterről pofozta a hálóba, 1-0.

53. perc: Lukovszky átadása után Muhari tálalt Varga László elé, akinek már csak az üres kapuba kellett helyezni a labdát, 2-0.

63. perc: Muhari indult egy hosszú indításra, a kapusról kipattanó labdát könnyedén gurította a hálóba, 3-0.

69. perc: Lakatos szabálytalankodot a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest Márkus értékesítette, 3-1.