Újabb döntetlent játszott a Kisvárda: VIDEÓ

A Kisvárda második felkészülési mérkőzésén a Tatran Presov (Eperjes) gárdáját fogadta a Várkerti Stadionban.

Sérülés miatt Kovács Marcell, Bernardo Matic, Driton Camaj, Aleksandar Jovicic és Milos Spasic is hiányzott.

Hamar előnybe kerültek a hazaiak, Soltész Dominik került védői elé és passzolt az eperjesi hálóba. Nem sokáig vezetett a Kisvárda, egy bal oldali beadást David Fadairo fejelt a kapuba (1-1). A folytatásban mindkét együttes előtt adódtak lehetőségek, de gólt egyikük sem tudott szerezni. A második félidőben Hrabinának kellett egy nagy ziccert hárítania, a Kisvárda legnagyobb helyzete pedig a 80. percben érkezett, de bravúrral blokkoltak a zöld mezesek, így maradt az 1-1.

Kisvárda 1-1 Tatran Presov (Soltész 12', ill.: Fadairo 18')

KISVÁRDA: Popovics (Hrabina, a szünetben) – Cipetic (Kozacsuk, 63.), R. Stefan (Széles, a szünetben), Lippai, Körmendi (N. Ponomarenko, 63.) – Osztrovka (Soltész I., a szünetben), Szőr (Babják, a szünetben) – Soltész D. (Scsadej, 63.), Molnár G. (Gyurkó, a szünetben), Bíró B. – Mesanovic (Czékus, a szünetben).

EPERJES: Knurovsky – Gáll, Simko, Jendrek, Potoma, Avetiszjan, Gladis, Castelano, Fadairo, Franko, Legnani. Cserék: Fojticek, Slebodník, Zolotoveckij, Bobrovsky, Demjanovics, Diao, Sagna, Olejník