A labdarúgó Merkantil Bank Liga NB2-ben szereplő Kecskeméti TE csapata csütörtökön a hivatalos honlapján tudatta, hogy szerződtette a 28 esztendős belső védőt, Szilágyi Zoltán. A 191 centiméter magas hátvéd legutóbb a szintén másodosztályú Szeged-Csanád Grosics Akadémia futballistája volt, innen tette át a székhelyét Kecskekmétre.

fotó: Kecskeméti TE
,,Nagyon örültem a kecskeméti megkeresésnek és lehetőségnek. A klub és Tímár Krisztián vezetőedző is szimpatikus terveket vázolt fel nekem. Olyan típus vagyok, aki komoly célokért szeret küzdeni, ezek Kecskeméten adottak, mivel egy stabil és jó csapattal szeretnénk feljutni az NB1-be. Szeretnék a csapat segítségére lenni, alapemberré válni, amit jó játékkal hálálnék meg. Haris Attilával jól ismerjük már egymást Szegedről, akkor is beszéltünk, amikor megkeresett a klub. Várom már a közös munkát vele és a csapattal is.” – nyilatkozta a lila-fehér klub hivatalos honlapjának Szilágyi Zoltán.
Szilágyi Zoltán Hajdúböszörményben kezdett el futballozni, de már fiatalon a Vasas Kubala Akadémiára került. Az angyalföldieknél járta végig a korosztályos csapatokat, majd 2016-tól 2018-ig kölcsönben játszott az NB2-es Siófoknál, ahol rögtön alapember lett.


Be the first to comment