Kovácsik Ádám, tegnap újra pályára léphetett az ETO színeiben szűk fél év után. A 32 éves kapus tétmérkőzésen a 2. fordulóban lépett utoljára pályára, a tegnapi mérkőzést megelőzően. Kovácsik csalódott az eredmény miatt, ami érthető is, hiszen 1-0-s vezetésnél nem tudták ki használni ajtó-ablak ziccerüket a győriek, sőt végül egyenlített is a Szeged.
Related Articles
NB2
Három NBII-es mérkőzés időpontja változik TV közvetítések miatt
A válogatott szünet után, októberben 11 napon belül 3 mérkőzést is közvetíteni fog az M4sport az NB2-ből. Az első ilyen összecsapás, egy városi rangadó is lesz egyben. Az ETO, és a Gyirmót fog összecsapni október [tovább]
NB1
Kuttor Attila lett a Mezőkövesd vezetőedzője
Néhány napos csendet követően, a Mezőkövesdi Zsóry FC a Facebook oldalán jelentette be, hogy Kuttor Attila lesz a sárga-kékek új vezetőedzője. Kuttor ezelőtt a Vasast irányította, most pedig kipróbálhatja magát egy más közegben is.