Magabiztos győzelemmel kezdett a Szentlőrinc, teljes a baranyaiak felkészülési programja

4-0-s győzelemmel debütált Waltner Róbert a Szentlőrinc kispadján. Az NB II-be egy év után visszajutó baranyai együttes a Főnix-Gold ellen lépett pályára első felkészülési mérkőzésén.

A Szentlőrinc Helesh góljával szerezte meg a vezetést, majd a Siófokról érkező Balogh Benító duplázta meg az előnyt a második félidőben. Két perccel később Csörgő Raul is betalált, majd Szabó Zalán alakította ki a végeredményt.

kép: Szentlőrinc SE

Szentlőrinc 4-0 Főnix-Gold (Helesh 24′, Balogh B. 54′, Csörgő 58′, Szabó Z. 69′)

Szentlőrinc: Héninger – Hosszú, Keresztes, Sághy, Németh, Hleba, Balogh Á., Medgyesi, Gránicz, Helesh, Novák. Vezetőedző: Waltner Róbert

Csereként beállt: Szmola, Sebestyén, Szabó, Savanya, Orosz, Kesztyűs, Múcska, Balogh B., Csörgő

A Szentlőrinc szerdán a Kaposvár ellen folytatja a felkészülést, majd a PMFC és a Kozármisleny ellen is pályára lépnek.