Ismét döntetlent hozott a KBSC-Csákvár, de ezúttal már voltak gólok is

A szeptemberi 0-0 után ezúttal ismét döntetlenre végzett egymással a Kolorcity Kazincbarcika és az Aqvital FC Csákvár csapata a Merkantil Bank Ligában.

A meccs első ziccerére 30 percnél is többet kellett várni, ekkor Tamás Nándor ment ziccerben, ám Bánhegyi Bogdán hatalmas bravúrral védett, a kipattanó pedig nem talált kaput.

A második félidő elején ismét a barcikai kapus volt a főszereplő, ezúttal Nagy Zoárd fejesét kellett védenie. Pár perccel később Nagy Zoárd szerzett labdát, a beadására tökéletesen érkezett Dusinszki, aki befejelte a Csákvár vezető találatát. A Kazincbarcika azonnal válaszolt, Ádám Ferenc tökéletes ívelésére Pekár László érkezett, aki befejelte az egyenlítést jelentő gólt. A Csákvár ezután megint fejjel volt veszélyes, de mellé ment a csúsztatás, így 1-1-el ért véget a találkozó.

Kolorcity Kazincbarcika SC 1-1 Aqvital FC Csákvár (Pekár 61′, ill.: Dusinszki 53′)

KAZINCBARCIKA: Bánhegyi – Szekszárdi M. (Pekár L., 23.), Heil, Dobozi (Kotula M., 77.) – Ternován (Gante, 60.; Kurdics, 77.), Csatári, Varga J., Kártik (Ádám F., 60.), Süttő – Pethő, Pinte P. Vezetőedző: Csábi József
CSÁKVÁR: Zelizi – Nahirnij, Babós L., Karacs, Murka – Dusinszki (Farkas A., 64.), Mészáros D., Szakály D. – Tamás N. (Jablonszkij, 64.), Nagy Z. (Simon A., 73.), Gazdag V. Vezetőedző: Tóth Balázs