Harmadik edzőmeccsét is megnyerte a Szeged, ezúttal szerb élvonalbeli ellenféllel találkoztak

A Martfű 8-0-s és a Hódmezővásárhely 6-0-s legyőzése után a szerb élvonalbeli Odzaci csapatát fogadta az NB II-es Szeged felkészülési mérkőzésen. A Szeged 4 játékost sérülés miatt nélkülözött, de a próbajátékon szereplő Kubicsek Levente és a második csapatból felkerülő Sándor Martin lehetőséget kapott.

Jól kezdték a meccset a szerbek, de a 13. percben mégis a Szeged szerzett vezetést, Lamin Sarr ment el a jobb oldalon, beadását Borvető csúsztatta a kapuba (1-0). Mindössze öt percig futballoztak előnyben a Tisza-partiak, Marjanovic beadását ugyanis Davidovic váltotta gólra (1-1). A 23. percben Borvető ziccerét hárította Brac kapus. A 33. percben Gajdos ugratta ki Borvetőt, aki átemelte a kapus felett a labdát és ismét előnybe került a Szeged (2-1). A második félidőben Pruska Dániel két helyzetet is elpuskázott: előbb Brac védett, majd a kapufát találta el. A hajrában Haris szabadrúgását szedte ki a léc alól a szerbek kapusa, így 2-1-es szegedi győzelemmel ért véget az összecsapás.

kép: Szeged

Szeged 2-1 Odzaci (Borvető 13′, 33′, ill.: Davidovic 18′)

Szeged-Csanád GA: Molnár-Farkas – Könczey, Sándor M., Horváth M., Márkvárt, Gajdos, Magyar, Sarr, Takács-Földes, Borvető. Csere: Takács – Gera, Szilágyi, Pejovics, Tóth B., Haris, Varga, Nagy D., Mohos, Pruska. Vezetőedző: Michael Boris.

sérülés miatt hiányzott: Beronja, Óvári, Papp, Palincsár

FK Tekstilac Odzaci: Brac – Lukovic, Spedojevic, Kodzic, Davidovic, Savija, Jocic, Ilic, Marjanovic, Djvric, Zekic. Csere: Drincic – Tripkovic, Stojanovic, Dimkovic, Vasic, Clifford, Obrenovic, Vintonji S., Vintonji A., Stevanovic, Dasic. Vezetőedző: Branko Mirjacic.