Related Articles
Idegenbeli sikerrel jutott vissza a másodosztályba a Gyirmót – Monor SE – Gyirmót FC Győr 1-3 (1-2)
Vasárnap délután rendezték meg a labdarúgó NB2-es feljutásért kiírt osztályozós párharcoknak a visszavágóit, ahol többek között a Monor csapata fogadta a Gyirmótot. Mint ismert, a Győrben rendezett első mérkőzésen 2-2-s döntetlen született a felek között, [tovább]
Weitner Ádám lett az NB2-ből kiesett Gyirmót FC vezetőedzője
Weitner Ádám munkáját Stanisic Lazar segíti majd. Weitner eddig a Credobus Mosonmagyaróvár csapatát irányította, amellyel NB3-as bajnoki címet szereztek, de az osztályozón alulmaradtak a Tiszakécskével szemben. Weitner Ádám kiválóan ismeri az NB3 Észak-Nyugati csoportjában szereplő csapatokat, [tovább]
Weitner Ádám: „A védekezésünk egész félévben rendben volt” – Békéscsaba 1912 Előre – PMFC 0-1
Kocsis Bence góljával idegenben is nyert Weitner Ádám együttese, így feljutó helyen telel. A pécsiek az eddigi 20 bajnokin mindössze 13 gólt kaptak, amely messze a legkevesebb a mezőnyben. A Békéscsaba viszont három vereséggel zárta [tovább]