Felkészülési mérkőzés: Gyirmót – ETO 1-1 (1-0)

Az előző felkészülési időszakoktól ez sem különbözött, legalábbis olyan szempontból nem, hogy ismét összecsapott az ETO FC, riválisával a Gyirmóttal. A mérkőzést a nem túl szurkolóbarát szerdai 14 órás időpontban rendezték, az Alcufer Stadionban.

A mérkőzés első félideje jóformán kiegyenlített volt, mindkét oldalon voltak lehetőségek, ám a vezetést a hazaiak szerezték meg. A 43. percben Nagy Patrik beadásából gól született.

A második játékrészt jobban kezdte az ETO, és ennek meg is lett az eredménye. Az 50. percben Lacza Alex, az ETO fiatalja bólintott a hálóba. 1-1! Ezt követően is inkább a zöld-fehérek veszélyeztettek, de gól már nem született. Igazságos döntetlent játszott tehát a második felkészülési mérkőzését játszó ETO, a Gyirmóttal.

Kép: Gyirmót