A labdarúgó OTP Bank Liga NB1-ben szereplő DVSC csütörtökön jelentette be hivatalosan, hogy a csapat kerete két kapussal bővült, miután a hajdúsági együttes szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt. Előbbi játékos a DVTK-tól, míg utóbbi a Békéscsabáról igazolt a hajdúságiakhoz.

fotó: DVSC
A 18 éves, korosztályos válogatott kerettag Tuska Bálint a nyíregyházi utánpótlásban kezdte pályafutását, majd az MTK és a Ferencváros utánpótláscsapataiban fejlődött tovább. 2025-ben igazolt Diósgyőrbe, ahol 8 alkalommal a felnőtt NB3-as együttesben is lehetőséget kapott, emellett bekerült az NB1-es meccskeretbe.
A 36 éves, debreceni születésű Póser Dániel a Loki utánpótlásában kezdte karrierjét, később védett az NB1-ben Budafokon, illetve a Vasasban és a Diósgyőrben is, a legtöbb szezont pedig a Békéscsabánál töltötte, ahol az elmúlt idényben 22 alkalommal volt pályán az NB2-ben. A rutinos hálóőr az első kerettel dolgozik majd, emellett kapusedzői feladatot is el fog látni a klub akadémiáján.
Be the first to comment