Kiss Bence személyében a középpályára szerződtetett új játékost a Zalaegerszeg.
Kiss Bence évekig erősítette a Szombathelyi Haladás csapatát, az elmúlt fél szezont azonban Kecskeméten töltötte.

kép: ZTE FC
Kiss Bence személyében a középpályára szerződtetett új játékost a Zalaegerszeg.
Kiss Bence évekig erősítette a Szombathelyi Haladás csapatát, az elmúlt fél szezont azonban Kecskeméten töltötte.

kép: ZTE FC
A 23 éves Kiss Bence a legutóbbi idényt Győrben töltötte, 21 alkalommal volt kezdő az NB2-ben, további 4 meccsen pedig csereként kapott lehetőséget. Ezeken a mérkőzéseken gólt nem szerzett, de viszont 4 alkalommal gólpasszt adott. [tovább]
Borsos Filip már a felkészülés során is az ETO-ban szerepelt próbajátékon, de most hivatalos lett, hogy az ETO-ban folytatja a Wiener Neustadt-tól távozó támadó. Csatlakozik az ETO-hoz továbbá Kiss Bence, aki a Haladástól érkezik Győrbe.
Copyright © hunfoci.hu
A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ
A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.