Gólgazdag meccsen jutott tovább a Haladás a Magyar Kupában

A Győr-Moson-Sopron vármegyei I. osztályban szereplő Koroncó vendége volt a Haladás a Magyar Kupa 2. fordulójában.

A 18. percben Görcs Márió öngóljával a szombathelyiek szereztek vezetést, majd a 30. percben Tóth Márton lőtt a koroncói hálóba. A félidő végén büntetőt hibázott a Koroncó, Nagy mellé lőtte a tizenegyest. A második félidő elején Vörös már nem hibázta el a ziccerét, így jött a hazai szépítés (1-2). A 73. percben dőlt el végleg a mérkőzés, balról befelé jött Ferencz Zoltán és a hosszúba célzott (1-3). Három perccel később azonnal jött a hazai válasz, Veller csúsztatott egy szögletet a Haladás kapujába (2-3). A hajrában Szenczi Bence a jobb oldalon lefordult védőjéről és bebiztosította a szombathelyi továbbjutást (2-4).

Koroncó 2-4 Haladás VSE (Vörös 48', Veller 76', ill.: Görcs öngól 18', Tóth M. 30', Ferencz 73', Szenczi 90')