Vasárnap, 17:00 óra
Related Articles
Török László: ,,Jó szériában vagyunk, három találkozót nyertünk meg egymás után”
Újoncként vágott neki az NB3 Észak-Keleti csoportjának a Nyíregyháza Spartacus FC II., amely a bennmaradás kiharcolásával vágott neki a szezonnak. Török László tanítványai hamar felvették az osztály ritmusát, rendre szoros és izgalmas mérkőzéseket. Az elmúlt [tovább]
,,Nem a győzelmek hozzák el a fejlődést, hanem az edzéseken való fejlődés hozza meg a sikert” – interjú Török Lászlóval, a Nyíregyháza Spartacus FC II vezetőedzőjével
Újoncként vágott neki az NB3 Észak-Keleti csoportjának a Nyíregyháza Spartacus FC II csapata, akik a bennmaradás kiharcolásával vágtak neki a bajnokságnak. A Török László által irányított együttes eddig minden várakozást felülmúl, hiszen a gárda 15 [tovább]
Sándor Tamás helyett Urbin Péter lett a DEAC vezetőedzője
Három évet követően távozik a DEAC kispadjáról Sándor Tamás. Urbin Péter lett az új vezetőedző, aki korábban játékosként is tagja volt a DEAC-nak, majd éveken át dolgozott az egyetemi gárda utánpótláscsapatainál, és most a felnőttgárdánál [tovább]

Be the first to comment