Az önkormányzat átvenné a Dorogi FC csapatát – Szurkolói ankét volt Dorogon
„A beszédet Dr. Tittmann János polgármester kezdte. Elmondta, hogy az önkormányzat kész megvenni Mayer László elnöktől a Dorogi FC tulajdoni részét. Ez azt jelentené, hogy a város anyagilag hozzájárulna ahhoz, hogy a Dorogi FC legalább [tovább]