NB2

A Videotontól igazol a Szentlőrinc

Az MLSZ Adatbankjának információi alapján Szentlőrincen folytatja pályafutását január 20-tól a Videoton középpályása, Kocsis Bence. A fiatal játékos 8 NB II-es bajnokin kapott lehetőséget ősszel Székesfehérváron, előtte a BVSC-ben, Budafokon és Pécsen is futballozott. Pályafutása [tovább]

NB2

Nistor Ákos Kecskeméten folyatja

21 éves középpályással erősített az NB II-es Kecskemét, miután szerződtették Nistor Ákost. A fiatal játékos három hete a lilákkal készül, csütörtökön pedig be is jelentették a szerződtetését. Nistor 17 évesen debütált a román élvonalban, emellett [tovább]

NB2

KTE-győzelem a Sepsi ellen

Az NB II-es Kecskemét a román másodosztályú Sepsi OSK-val játszott Törökországban felkészülési mérkőzést. A 39. percben egy bal oldali beadás után Nacho szerzett vezetést a Sepsinek (1-0). Nem sokkal a kapott gól után egyenlített a [tovább]