Az NB1 16. fordulójának végeztével lezárult a OTP Bank Liga őszi szezonja. Jövőre folytatás, addig viszont érdemes egy pillantást vetni a góllövőlistát. Jelenleg holtversenyben egy zalaegerszegi és egy paksi játékos vezeti, Ikoba Eduvie és Varga Barnabás.
Related Articles
Szerdán újra pályára lép a női A-válogatott
Mint az ismert, 2023 szeptemberétől útjára indul a Nemzetek Ligája, a női labdarúgásban is. Magyarországot a 2. legerősebb B ligába sorolták, ahol a következő ellenfelekkel kell majd megküzdenie Margret Kratz tanítványainak: Írország, Észak-Írország, és Albánia. [tovább]
Extrém körülmények között nyert az ETO a Szpari ellen
A Merkantil Bank Liga 20. fordulójában, a megszokott helyszínen a Szpari „albérletében” Sényőn játszott az ETO és a Nyíregyháza. Csoda, hogy le lehetett játszani a mérkőzést, hiszen Sényőn egész hétvégén hullott a csapadék, minden formában, [tovább]
Margret Kratz értékelte az NL-rájátszás sorsolását
Mint ismert női válogatottunk a frissen létrehozott Női Nemzetek Ligájának B-divíziójában csoportjának második helyén végzett, így rájátszásra tettek szert a mieink. A sorsolás nem igazán kedvezett nekünk, egy pokolian nehéz párharc vár a nemzeti csapatra [tovább]