Négyet lőtt a Zalaegerszeg a Tatabányának

A ZTE FC a Tatabányával találkozott pénteken felkészülési mérkőzésen.

Noha a Tatabánya szerzett vezetést Bertus szabadrúgásával, a ZTE Csóka Dominik fejesével és Kiss Bence kapufájával közel járt a gólhoz. A második félidő elején Bakti beadásából Mim egyenlített, majd Mim harcolt ki büntetőt, amit Spoljaric értékesített, így a Zalaegerszeg átvette a vezetést. Ezután Nyíri Vince asszisztált a gólokhoz, előbb Mimnek, majd Spoljaricnak adott gólpasszt, a ZTE ezzel 4-1-es győzelmet aratott.

kép: ZTE FC

Zalaegerszeg 4-1 Tatabánya (Mim 47', 81' , Spoljaric 77', 88', ill.: Bertus 24')

ZTE, I. félidő: Gundel-Takács - Cubrilo, Medgyes, Evangelou, Bodrogi, Szendrei - Kiss, Ipalibo, Sajbán - Németh D., Csóka Do.

ZTE, II. félidő: Németh E. - Nyíri, Stefanos, Csóka, Cubrilo - Ipalibo, Vogyicska, Bakti -Spoljaric, Mim, Fucak   csereként érkezett a félidő során: Csontos, Sankovic