A Csákvár vette el a Szentlőrinc hibátlan mérlegét: VIDEÓ

A Csákvár a hibátlan Szentlőrinchez látogatott az NB II 4. fordulójában.

Az első félidő nem hozott nagy lehetőségeket, a 61. percben viszont előnybe került a Szentlőrinc: egy kifejelt labdát Hajdú Roland igazított meg és csavart a bal felsőbe (1-0).

A Szentlőrinc így már nem hibátlan, de még veretlen, míg a Csákvár zsinórban harmadik bajnokiján maradt pont nélkül. A hajrában küzdött a Csákvár az egyenlítésért, Murka kapáslövése még fölé szállt, de 1 perccel később Nagy Zoárd már belőtte a ziccerét (1-1).

kép: Szentlőrinc SE

Szentlőrinc 1-1 Csákvár (Hajdú 61', ill.: Nagy Z. 81')

Szentlőrinc: Gyurján – Szekszárdi T., Szekszárdi M., Keresztes B., Stifter (Papp Cs., a szünetben) – Rab (Hleba, 78.), Kesztyűs M. – Heles (Bőle, 58.), Nagy R. (Medgyesi, 75.), Hajdú R. (Bíró D., 75.) – Tóth-Gábor. Vezetőedző: Waltner Róbert

Csákvár: Zelizi – Murka, Karacs, Umathum, Varga B. – Farkas A. (Baracskai, 64.) – Haragos (Szalai P., a szünetben), Kocsis D. (Gazdag V., 64.), Dusinszki, Szakály D. (Szabó B., 64.) – Nagy Z. Vezetőedző: Tóth Balázs