Hármat lőtt Kelenföldön, de pont nélkül távozott a Haladás: VIDEÓ

A Kelen SC vendége volt a Haladás VSE az NB III Észak-Nyugati csoportjának 3. fordulójában.

A Haladás két 0-0-s meccsel kezdett, itt azonban Kádár góljával már a 3. percben hátrányba került.

Rögtön jöhetett volna a válasz, de Czerula nagyot védett az első szombathelyi ziccernél, majd a 11. percben Bittera Buda rosszul ért bele egy beadásba, így egy öngóllal egyenlítettek a szombathelyiek (1-1). A folytatás a kapusokról szólt, Horváth Bendegúz 2, míg Czerula Dávid 1 nagy bravúrt mutatott be.

kép: Kelen SC

A második félidő elején bekezdett a Kelen, előbb egy kapufát lőttek a hazaiak, majd büntetőhöz jutottak, amit Szabó Gábor értékesített (2-1). Két perccel később Borbély ziccerét védte Horváth, a visszapattanó labdát azonban belőtte a kelenföldiek támadója (3-1). A Haladás azonban két jobb oldali szöglet után egyből felállt, előbb Szakály volt eredményes, majd Horváth Márk már az egyenlítő gólt szerezte (3-3).

A 88. percben újabb gól született, Szabó Gábor megszerezte második gólját, ezzel a Kelen 4-3-as győzelmet aratott.

Kelen 4-3 Haladás (Kádár 4', Borbály 49', Szabó 51', 88', ill.: Buda (ö.g) 11', Szakály 73', Horváth 81')

Kelen SC: Czerula - Bittera, Bedővári, Erdei, Borbély (Remili 72') - Kádár - Szabó N. (Danis 70'), Pilter 46', Koncz (Vörös 75'), Juhász, Szabó D. (Pajti 46')

Haladás VSE: Horváth B. – Horváth M., Kovács B., Varga Cs. (Fábián B. 79'),  Czuczi P. (Tarján P. 46') – Szakály A., Horváth A. (Hári K 61') – Árvay D. (Dezamits D. 46'), Jancsó A. (Fehér D. 61') – Szenczi B.