Mesanovic döntött, Tatabányán szerezte meg első pontjait a Kisvárda

Tatabányára látogatott a Kisvárda a Merkantil Bank Liga 3. fordulójában.

A Tatabánya kezdett kicsit jobban, előbb Jelena lövése ment mellé a 6. percben, a következő próbálkozást Hrabina fogta Eördögh részéről. A kimaradt helyzeteket büntették a szabolcsiak: Mesanovic fordult le védőjéről és 6 méterről bevette Lóth kapuját (0-1). A 27. percben Lóth hibázott, de Camaj az üres kapu fölé lőtt. A félidőt a Kisvárdáról Tatatbányára igazolt Vida fejese zárta, amit Hrabina védett. A félidő elején Eördögh lövése ment a várdai kapu mellé, a meccs végén Spasic kiszolgálásából pedig Körmendi lőtt mellé.

A Kisvárda ezzel megszerezte első győzelmét, immár a megbízott vezetőedző, Révész Attila irányításával.

Tatabánya 0-1 Kisvárda (Mesanovic 20')

kép: Kisvárda

Tatabánya: Lóth – Buna, Jagodics M., Vida K. (Vass P., 62.) – Csernik, Szegleti, Bertus (Árvai, 71.), Jelena, Katona K. (Varga D., 71.) – Eördögh (Harsányi, 83.), Kiprich D. Vezetőedző: Gyürki Gergely

Kisvárda: Hrabina – Cipetic, Jovicic, Lippai, Stefan (Körmendi, 80.) – Matic, Szőr (Soltész I., 62.), Soltész D. (Spasic, 55.), Babják (Ponomarenko N., 62.), Camaj (Gyurkó, 80.) – Mesanovic. Megbízott vezetőedző: Révész Attila