Az Austria Wien legyőzésével zárta a felkészülést a Paksi FC

Lejátszotta utolsó nyári felkészülési mérkőzését a Paksi FC, ellenfelük az osztrák Austria Wien volt.

A 2×60 perces mérkőzést a paksiak remekül kezdték, hiszen Haraszti Zsolt kétszert is beköszönt az osztrákoknak. Pavlovic góljával ugyan zárkóztak a lila-fehérek, de a Paks Szekszárdi góljával visszaállította a kétgólos előnyét és ezt a végéig meg is tartotta.

kép: FK Austria Wien

Austria Wien 1-3 Paks (Pavlovic, ill.: Haraszti, Haraszti, Szekszárdi)

Austria Wien: Első félidő: Sahin-Radlinger, Huskovic, Gruber, Potzmann, Guenouche, Plavotic, Ranftl, Fischer, Fitz, Handl, Malone

Második félidő:
Kos, Pazourek, Radonjic, Meisl, Schmelzer, Barry, Nchindo (Testspieler), Saljić, Wels, Cristiano, Vucic

Vezetőedző:
Stephan Helm

Paksi FC: Kezdők: Szappanos (Simon 80'), Kovács (Osváth 80'), Ötvös (Szekszárdi 80'), Kinyik (Vas 60'), Debreceni (Lenzsér 60'), Kocsis (Silye 80'), Papp (Horváth 80'), Balogh (Vécsei 60'), Haraszti (Skribek 60'), Szabó B. (Mezei 40'), Böde (Könyves 40' (Tóth 80'))

Vezetőedző: Bognár György

A Paks legközelebb csütörtökön a román másodosztályú Corvinul Hunedoara ellen lép pályára, immár tétmeccsen, hiszen az El-selejtező 1. körében érdekeltek a tolnaiak. A magyar csapatok közül nekik indul leghamarabb tétmeccsel az idény.