Győzelemmel kezdte az idényt az NB II-re készülő Tatabánya

A másodosztályra készülő Tatabánya a Gyirmót II. otthonában kezdte meg a nyári felkészülést.

A 13. percben a gyirmótiak szerezték meg a vezetést, egy jobb oldali beadás Jagodicsról került a saját kapujába. A 26. percben Árvai lövését Kecskés hárította a másik kapunál. A félidő vége előtt egy öngóllal egyenlített a Tatabánya. Az 50. percben a Tatabánya átvette a vezetést Harmath találatával, a Gyirmót II. pedig több helyzetet is kialakított: Pyschur lövését Sebők védte, Bagó fölé lőtt, Schildkraut egyik lövését pedig újra védte a tatabányai kapus, majd mellé lőtt.

Gyirmót II. 1-2 Tatabánya (Jagodics öngól 13', ill.: Kocsis öngól 26', Harmath 50')

kép: Gyirmót FC Győr

Gyirmót FC Győr II: Kecskés (Papp Zs) – Somogyi Á., Lázár P., Rozs, Papp L.(Dénes T.) – Farkas B. (Szabó K.), Bíben (Bagoly), Kiss N., Szíjjártó(Schilkraut) – Cserkuti-Németh(Pyschur), Marlen (Nyári)

Vezetőedző: Ördög József

Opus Tigáz Tatabánya:

I. félidő: Sebők – Klausz, Harsányi, Jagodics B., Székely, Varga D. – Szegleti, Bertus, Vass – Árvai, KocsisG.

II. félidő: Szendi – Gruna, Krupánszki, Soltész, Varga D.(Katona K.) – Csernik (Német D.), Demeter Zs., Letenyei, Harmath – Jelena (Mester T.), Dala

Vezetőedző: Gyürki Gergely