Igor Bogdanovic a korábbi jugoszláv válogatott játékos lett néhány napja a Cigánd SE NB3-as csapatának új vezetőedzője. A szerb szakember megtartotta első edzését, ezt követően pedig a városi televíziónak nyilatkozott. Beszélt a felkészülés menetéről, a csapat helyzetéről, zárásként pedig elmondta, hogy mi a terve a 36 fős kerettel.
Related Articles
NB2
Az ETO-ból vett kölcsön fiatal játékost a Loki
Tuboly Máté személyében 18 éves védekező középpályás érkezik a Debreceni VSC csapatához. Tavaly alapemberként szolgált az ETO színeiben, idén azonban csak az NB3-as gárdánál kapott helyet. Sejteni lehetett tehát, hogy idén nem számolnak vele az [tovább]
NB2
Mészáros Márk csatlakozik a szakmai stábhoz Szegeden
A korábbi Szeged játékos Mészáros Márk visszatért a Szegedhez noha nem játékosként. 3 évet töltött el a szegedi klubnál, ez idő alatt 3 alkalommal is gólt szerzett. Játszott továbbá az élvonalban, az Újpest és a [tovább]
NB2
Október óta nyeretlen az ETO hazai pályán, a KBSC-t sem sikerült megverni
A Merkantil Bank Liga 28. fordulójában a Kazincbarcikát fogadta az ETO. A győriek megbecsülték szokásukat, és folytatták hazai gyenge szereplésüket, míg a Kazincbarcika egy jól végigvitt akcióval ponttal távozott az ETO Parkból. A mérkőzést jól [tovább]