A ZTE FC második csapatánál is változás történt a nyári szünetben: távozik a tartalékegyüttes vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero. A spanyol szakember a szlovén élvonalban szereplő NK Nafta Lendava csapatánál folytatja pályafutását.

Escudero 2025 nyarán érkezett Zalaegerszegre, és rögtön sikerre vezette a ZTE FC II.-t. Irányításával a kék-fehérek megnyerték bajnokságukat, így feljutást ünnepelhettek a 2025/26-os idény végén.
A ZTE FC közleménye szerint az NK Naftával fennálló kapcsolat a jövőben egy stratégiai együttműködés keretében tovább erősödhet. Ennek köszönhetően a két klub között intenzívebb játékosmozgás valósulhat meg, amely lehetőséget biztosíthat a fejlődésük szempontjából magasabb szintű versenyeztetést igénylő futballisták számára.
A zalai klub megköszönte Gonzalo Escudero munkáját és a tartalékcsapattal elért eredményeit, valamint sok sikert kívánt neki a szlovén élvonalban szereplő lendvai együttesnél.
A ZTE FC azt is jelezte, hogy a megüresedett vezetőedzői poszttal kapcsolatban hamarosan további tájékoztatást ad hivatalos felületein.
Forrás/fotó: https://www.ztefc.hu/
Be the first to comment