A Nafta Lendavánál folytatja a ZTE FC II. feljutást ünneplő vezetőedzője

Escudero 2025 nyarán érkezett Zalaegerszegre, és rögtön sikerre vezette a ZTE FC II.-t. Irányításával a kék-fehérek megnyerték bajnokságukat, így feljutást ünnepelhettek a 2025/26-os idény végén.

A ZTE FC közleménye szerint az NK Naftával fennálló kapcsolat a jövőben egy stratégiai együttműködés keretében tovább erősödhet. Ennek köszönhetően a két klub között intenzívebb játékosmozgás valósulhat meg, amely lehetőséget biztosíthat a fejlődésük szempontjából magasabb szintű versenyeztetést igénylő futballisták számára.

A zalai klub megköszönte Gonzalo Escudero munkáját és a tartalékcsapattal elért eredményeit, valamint sok sikert kívánt neki a szlovén élvonalban szereplő lendvai együttesnél.

A ZTE FC azt is jelezte, hogy a megüresedett vezetőedzői poszttal kapcsolatban hamarosan további tájékoztatást ad hivatalos felületein.

Forrás/fotó: https://www.ztefc.hu/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.