Kialakult az NB II-ből kiesett Békéscsaba 1912 Előre nyári felkészülési programja. A lila-fehérek az öthetes felkészülési időszak során a kötelező felmérések és orvosi vizsgálatok mellett négy edzőmérkőzést játszanak.
A viharsarki együttes első nyári találkozóját a Hódmezővásárhelyi FC ellen vívja hazai pályán. A Kórház utcai Stadionban rendezendő mérkőzés jó lehetőséget kínál a szakmai stáb számára, hogy felmérje a játékosok állapotát a felkészülés első szakaszában.
2026.07.08. Békéscsaba 1912 Előre – Hódmezővásárhelyi FC
Három nappal később újabb hazai találkozó következik, ezúttal a DEAC látogat Békéscsabára. A debreceni együttes az NB III Észak-Keleti csoportjának egyik meghatározó csapata volt az előző idényben, így komoly erőfelmérőt jelenthet.
2026.07.11. 12:00 Békéscsaba 1912 Előre – DEAC
A program harmadik állomásán a Gyulai Termál FC lesz az ellenfél. A megyei rivális elleni találkozó hagyományosan kiemelt érdeklődésre tarthat számot a szurkolók részéről.
2026.07.15. Gyulai Termál FC – Békéscsaba 1912 Előre
A felkészülési időszak zárásaként a Budafoki MTE ellen lép pályára a Békéscsaba. A szintén kiesett, immár NB III-as rivális elleni összecsapás már közvetlenül a bajnoki rajt előtt adhat képet arról, milyen állapotban várja a csapat az új szezont.
2026.07.18. Békéscsaba 1912 Előre – Budafoki MTE
Forrás: Békéscsaba 1912 Előre
Be the first to comment