NB2

Babinszky Bence a DVTK játékosa lett

A következő szezonban a másodosztályban szereplő DVTK csapata kedden a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette az osztálytárs HR-RENT Kozármisleny 25 esztendős szélső támadóját, Babinszky Bencét. A játékos már átesett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, [tovább]