Közleményt adott ki arról a Szekszárdi UFC, hogy elindul-e az NB3-ban
Heteken át kérdéses volt, hogy a szekszárdiak elindulnak-e bajnokságban. Sokan tudni vélték, hogy elfogyott a pénz és nem is nagyon vannak már játékosaik. A találgatások végére pont került. A Szekszárdi UFC közleménye: „Eredményesen zárult a [tovább]