Vágó vezérletével nyert az MTK

Végig meccsben volt a St. Mihály, azonban így sem szerzett pontot.

Az első félidő viszonylag eseménytelenül telt, inkább az MTL játszott fölényben, sok nagy helyzetet azonban nem láthattak a nézők. A második játékrész elején egy vendéghiba révén szerzett vezetést az MTK, Juhász rúgott luftot, amiből ziccerbe kerültek a fővárosiak, az első llövést védte még Krstovic, a kipattanót azonban már nem tudta, Vágó talált be. Bár ezután már nem erőltette meg magát annyira Makrai László csapata, a hosszabbításban két gólt is szereztek a kék-fehérek, kétszer is egy kontrából futottak el, előbb a válogatott meghívót kapó Siklér talált be, majd Vágó szerezte meg maga második, csapata harmadik gólját.

MTK Budapest – KÉSZ-St. Mihály-Szeged 3-0 (0-0). Budapest, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia, 100 néző, vezette: Bognár Réka.

MTK: Erős – Vajda, Farádi-Szabó (Voila, 72.), Szabó M. (Borzák, 72.), László (Pataki, 46.), Zágor (Siklér, 77.), Murár, Legendás (Mészáros, 72.), Palama, Vágó, Bokor. Vezetőedző: Makrai László.

Szent Mihály: Krstovic – Ónodi (Sajti, 27.), Marjanovic, Juhász E., Kránicz, Németh P. – Szabó D., Koszo, Simonovic, Nagy L. (Horváth L., 76.) – Petrovic (Sovány, 83.). Vezetőedző: Hadár Attila.

Gólszerzők: Vágó F. (53., 93.), Siklér K. (90.)

Kép forrása: sztm.hu