Mészáros mesterhármasával gálázott az MTK

A Ferencváros elleni vereség után volt min javítania az MTK-nak, az egy héttel ezelőtti eredményt pedig egy kiütéses sikerrel feledtették.

Kis intermezzóval kezdődött a két fővárosi együttes mérkőzése, az eredetileg játékvezető ugyanis rosszullét miatt nem tudta vállalni a meccset. A fél órás csúszás után egyik csapat sem tudott komoly helyzeteket kialakítani, a huszadik percig kellett várni az első gólra. Ekkor Siklér a tizenhatoson kívülről próbálkozott, lövése pedig a keresztlécről vágódott a kapuba. Fél óra elteltével már 2-0 állt az eredményjelzőn, Vágó egy ötletes szögletvariáció után talált a hálóba. A félidő ezzel az eredménnyel zárult, a szünetet követően azonban egyből érkezett Mészáros Cecília, akinek elég volt egy játékrész, hogy a mérkőzés legjobbjává lépjen elő. Először a 66. percben villant meg, Vágó Fanny passzát követően ziccerben nem hibázott. Nem kellett sokat várni, Mészáros már duplázott, egy röviden hazatett labdára csapott le és a kapust megkerülve váltotta gólra a vendégek hibáját. A mesterhármasig meg sem állt Mészáros Cecília, egy kapufás góllal állította be az 5-0-ás végeredményt.