Könnyedén nyert a Győr

Egy pillanatra sem forgott kockán az ETO győzelme a Viktória ellen.

Már a kilencedik percben vezetést szerzett a Győr, Kovács Laura 22 méterről elvégzett szabadrúgása vágódott a kapuba. Tíz perccel később már 2-0 állhatott volna a tabellán, Kocsán tieznegyesét azonban Schvirján hárítani tudta. A 37. percben már a szombathelyiek kapusa sem tudott mit tenni, Süle beadását Savanya váltotta gólra. Ezután három perccel már három volt a különbség, White labdájára érkezett tökéletesen Kocsán. Az utolsó gól a második félidő derekán Kocsán fejelt be egy középre ívelt labdát. A győri szurkolók a fölényes siker mellett Vachter Fanni visszatérésének is örülhettek, az előző szezon gólkirálynője több hónapos kihagyás után lépett újra pályára.

ETO FC Győr – Viktória FC Szombathely 4-0 (3-0)
Győr, 200 néző. V.: Kovács F.

ETO: Krizsan (Borók, 46. p) – Jánosi, Kovács L. (Németh V., 46. p), Nagy F. – Kern (Vachter, 46. p), Abambila, Savanya (Laposova, 88. p), Süle (Bodri, 88. p), Sali – Kocsán, White. Edző: Dörnyei Balázs.

Viktória: Schvirján – Csáki, Kovács V., Pintér – Nagy D., Németh M. (Győri, 78. p), Gravencz (Czakó, 72. p), Kis A., Varró – Kiss-Lantos, Hécz (Csejtei, 68. p). Edző: Hérincsné Markó Edina.

Gólszerzők: Kocsán 2, Kovács L., Savanya.