Csuhai Vivien góllal debütált a Honvédban, de a Szeged fordított Kispesten: VIDEÓ

A női NB I 1. fordulójában a hosszú idő után visszatérő Budapest Honvéd a Szent Mihály csapatát fogadta a Magyar Futball Akadémia Utánpótlásközpontjában.

A kispestiek remekül kezdtek, hiszen már a 9. percben megszerezték a vezetést, egy laposan középre érkező labdát az MTK-tól nyáron érkező Csuhai Vivien lőtt közelről a kapuba. A 35. percben egyenlítettek a szegediek: egy jobbról érkező szögletre Balázs Evelin érkezett és fejelt a kapuba. A vendégek kisebb helyzeteik jutottak el a második félidőben, majd a 79. percben Sovány került nagy ziccerbe és nem hibázott (1-2).

kép: Budapest Honvéd

Honvéd 1-2 KÉSZ St. Mihály Szeged (Csuhai 9', ill.: Balázs 35', Sovány 79')

Honvéd: Pasar – Silva, Morris, Csuhai, Kós, Sipőcz, Josy, Hreljam Nádudvari, Váradi, Hajpál (Katona, 72.)
Vezetőedző: Martin Masaryk

Szeged: Aradi – Marjanovic, Kránicz, Futaki (Sajti, 81.), Horváth L. (Sovány, a szünetben), Koszo, Petrovic (Nagy L., 81.), Szabó D., Juhász E. (Farkas N., 81.), Malesevic, Balázs (Simonovic, a szünetben)
Vezetőedző: Major László