Pichler Gábor: 13-14 felnőtt játékossal játszottuk le az eddigi meccseket – Szentlőrinc – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 3-2 (1-1)

Öt mérkőzést követően tizenhárom pontot szerezve még veretlenek a Szentlőrinc labdarúgói. Az Iváncsával teljesen azonos eredménysorral holtversenyben állnak az első helyen.

Szentlőrinc – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 3-2 (1-1)

Szentlőrinc: Héninger – Miklós P., Keresztes, Havas, Kiss-Szemán – Múcska (Szabó Z., 82.), Medgyesi, Kesztyűs (Tamás L., 66.) – Grabant (Németh M., 72.), Kiss K., Rétyi. Vezetőedző: Pichler Gábor

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Orczi – Mód (Jancsó, a szünetben), Balogh M., Lencsés, Dorogi – Pekowski (Balogh Á., 75.), Szellák – Usakov (Balogh B., 85.), Kövesdi (Szombati, 85.), Bozai – Tóth T. (Klauz, 85.). Vezetőedző: Bozai Attila

Gólszerzők: Rétyi (18. perc), Grabant (59. perc – 11-esből), Havas (67. perc), ill. Usakov (40. perc), Bozai (72. perc).